Szkoła Podstawowa

Dbamy o naszych uczniów kompleksowo od najmłodszych lat aż do ósmej klasy. Najlepsze efekty w nauczaniu uzyskujemy, prowadząc ich przez cały cykl szkolny. Skorzystaj z naszego doświadczenia już od 30 lat zapewniamy uczniom solidne fundamenty, które pomagają osiągać sukcesy w edukacji i dorosłym życiu.

Oddział Przedszkolny

Akademia Klonowica oraz zerówka — to dwie drogi, które pomogą Twojemu dziecku przygotować się do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, płynnie przejść do nowego środowiska i odnaleźć się w szkolnym sposobie nauczania. Nie czekaj. Zacznij poznawać możliwości Klonowica już teraz.

Poradnia Klonowica

W naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zapewniamy wieloaspektowe wspomaganie rozwoju, diagnozy, specjalistyczne konsultacje dla rodziców, a także terapie indywidualne oraz grupowe dla dzieci. Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka razem z nami. 

Rekrutacja

Zależy Ci na najlepszej przyszłości Twojego dziecka? Zadbamy o nią już od najmłodszych lat.
Do Klonowica można dołączyć na każdym etapie cyklu edukacyjnego. Zapraszamy dzieci już od 5. roku życia.

Od 30 lat wspieramy uczniów w osiąganiu sukcesów edukacyjnych – skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól dziecku rozwijać się w naszej szkole.

Poznaj zasady naboru kandydatów na rok szkolny 2024/2025.

WIĘCEJ O REKRUTACJI

 

 

Akademia Klonowica

Pozwól swojemu dziecku rozwijać się i odkrywać świat w przyjemny sposób. Wykorzystaj jedno wolne popołudnie na wesołe oraz kreatywne zajęcia dla 5- i 6-latków, a rozpoczęcie edukacji stanie się wspaniałą przygodą. 

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

Wśród najlepszych

Klonowic znajduje się na podium w rankingach szkół podstawowych w Lublinie.
To kameralne i przyjazne miejsce dla dzieci. Nasza młodzież uzyskuje bardzo dobre wyniki z egzaminów ósmoklasisty oraz na olimpiadach przedmiotowych. Na koniec szkoły każdy uczeń zdobywa dwa certyfikaty językowe, co dodatkowo ułatwia dostanie się do najlepszych liceów.

Szkoła godna zaufania

Od 30 lat tworzymy bezpieczne i przyjazne miejsce dla dzieci – do nauki, rozwoju osobistego i odkrywania pasji. Łączymy tradycyjną edukację z nowoczesnymi technikami, by inspirować uczniów do systematycznego i skutecznego zdobywania wiedzy. Rodzice znają i od lat chętnie polecają naszą szkołę. Aktualnie tworzymy nowy rozdział w jej historii – rozwijamy się oraz unowocześniamy cały kompleks szkolny.