Wybory do samorządu szkolnego już jutro
2023-09-28Zapraszamy do udziału w wyborach: piątek, 29 września.
W dniu 27 września odbyła się debata kandydatów do Samorządu Szkolnego. Program przedstawiły dwie kandydatki: Lena Książek z klasy 8a oraz Edyta Grochowska z klasy 7a.
Debata była bardzo merytoryczna, kandydatki były przygotowane, a społeczność szkolna nie zawiodła i zasypała je licznymi pytaniami. Debatę tradycyjnie poprowadził pan Benedykt Żukowski.
Wybory do SU zaplanowane są na najbliższy piątek. Do zobaczenia przy urnach wyborczych!





