Sukces w Rankingu Szkół Podstawowych

2024-03-01

Nasza szkoła ponownie na podium! 

Z ogromną radością informujemy, że w rankingu szkół podstawowych 2024 w Lublinie, organizowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl, zajęliśmy wysokie 3 miejsce!

W rankingu wzięło udział 52 placówki. Portal WaszaEdukacja.pl skupił się nie tylko na wynikach egzaminów ósmoklasistów, ale również na osiągnięciach uczniów w olimpiadach przedmiotowych, dając pełny obraz jakości kształcenia w danej szkole.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się na podium rankingu, który docenia nie tylko wysokie wyniki edukacyjne, ale także wspieranie pasji i talentów uczniów. To potwierdzenie, że nasza szkoła zapewnia kompleksowe wsparcie w rozwoju każdego dziecka.

To sukces całej społeczności szkolnej. Dziękujemy!