Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

2024-06-25

Podsumowanie roku z chwilami wzruszenia, humorystycznym akcentem i nagrodami dla najlepszych uczniów.

19 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania klas ósmych – to było niezwykle wzruszające i poetyckie wydarzenie, które na długo pozostanie w naszych sercach. Podczas uroczystości mieliśmy okazję podsumować sukcesy i osiągnięcia uczniów, dla których ten rok szkolny obfitował w wiele wyzwań. Rozdanie świadectw było momentem pełnym radości oraz dumy. Patrząc na uśmiechy i łzy wzruszenia, czuliśmy ogromną satysfakcję z Waszych osiągnięć. W tym dniu wielu z nas towarzyszyły zarówno radość z powodu osiągnięcia celów, jak i smutek związany z pożegnaniem. Wiemy, że każdy z Was ma przed sobą nowe wyzwania i możliwości, ale chcemy, abyście pamiętali, że zawsze będziecie częścią naszej szkolnej społeczności.
 

 

Wiele emocji towarzyszyło nam również 21 czerwca, podczas spotkania z uczniami klas 4-7, kończących kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła klasa szósta, przedstawiając humorystyczny „przepis na idealnego ucznia”. Podczas akademii wyróżniono i nagrodzono uczniów osiągających wysokie miejsca w konkursach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Serdecznie gratulujemy im sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Wracajcie do nas we wrześniu pełni energii i uśmiechu!

 

 

Całej Społeczności Klonowica życzymy udanych wakacji, pełnych radości, odpoczynku i wspaniałych przygód!