Nauka na łonie natury: Zielona Szkoła klas 2 i 3
2026-05-28Klasy 2 i 3 przeniosły naukę zza szkolnych ławek na łono natury, w zupełnie nowe miejsce. Za nami dwudniowa Zielona Szkoła, na której drugo- i trzecioklasiści przeżyli mnóstwo przygód i mierzyli się z fascynującymi wyzwaniami edukacyjnymi.
Wyjazd łączył w sobie aktywności na świeżym powietrzu, zabawy integracyjne i naukę przez praktykę. Był to czas wzmacniania relacji między uczniami, nauki samodzielności i odkrywania nowych miejsc.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ten wyjazd!